کسب درآمد اینترنتی,ارزهای دیجیتال,سایت های کسب بیت کوین,درآمد دلاری,کیف پول دیجیتال و مجازی,استخراج ارزهای دیجیتال

کیف پول های اصلی

در این قسمت به معرفی کیف پول های مجازی اصلی و آموزش ساخت اکانت و روش کار با هر یک از آنها میپردازیم . با توجه به نوع ارزهای دیجیتال و کارایی و ویژگی های هر کیف پول به تعدادی از آنها را در این قسمت اشاره میکنیم .

کیف پول های اصلی جهت دریافت ارزهای دیجیتال رایگان

1 - کیف پول کوینومی (Coinomi)

               

کیف پول موبایل Coinomi این روزها یکی از محبوب‌ترین کیف پول‌های ارز دیجیتال در میان کاربران است. کوینومی، کیف پولی برای ارزهای دیجیتال بوده که در ابتدا برای تلفن‌های همراه هوشمند طراحی شده است اما نسخه دسکتاپ هم دارد. این کیف پول از صدها ارز دیجیتال و توکن مختلف، از معروف‌ترین آن‌ها تا سایر آلت کوین‌ها، پشتیبانی می‌کند. امنیت حریم خصوصی آن بالاست و به مسائل امنیتی و کنترلی کاربر، اهمیت زیادی می‌دهد.

2 - کیف پول بلاکچین (Blockchain)

آموزش عضویت در سایت بلاکچین Blockchain

               

کیف پول اصلی تحت وب Blockchain از ارزهای بیت کوین,اتریوم,بیتکوین کش پشتیبانی میکند . این کیف پول محیط کاربری بسیار ساده و راحتی دارد و برای همه افراد به راحتی قابل استفاده است. با اینکه این شرکت بیت کوین ها را روی سرورهای ابری ذخیره می کند، امنیت این کیف پول بسیار بالاست و دارای گزینه های امنیتی زیادی برای کاربران است. این کیف پول به صورت سورس باز عرضه شده است و توسعه دهندگان می توانند از آن برای تست امنیت و یا توسعه برنامه های دیگر مبتنی بر بیت کوین استفاده کنند.

3 - کیف پول کوین پیمنت (Coinpayments)

آموزش عضویت در سایت کوین پیمنت Coinpayments

               

کیف پول اصلی Coinpayments قابلیت های بسیار عالی دارد که از ارزهای بیت کوین,اتریوم,بیتکوین کش,لایت کوین,دوج کوین و بیش از 85 ارز دیجیتالی دیگر پشتیبانی میکند . از دیگر مزایای این وبسایت میتوان به میزان دریافت کارمزد بسیار کم آن برای جا به جایی پول که دریافت 0.05% کل مقدار ارزی که میخواهید جا به جا کنید میباشد . پشتیبانی از کاربران ایرانی و دارا بودن زبان فارسی . نگهداری ارز های دیجیتال بیت کوین , ریپل , اتریوم , دش , داگ کوین و ارز های دیجیتال دیگر که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد .امنیت بالا نگهداری ارز های شما و بسیاری قابلیت های عالی دیگر که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد .