کسب درآمد اینترنتی,ارزهای دیجیتال,سایت های کسب بیت کوین,درآمد دلاری,کیف پول دیجیتال و مجازی,استخراج ارزهای دیجیتال

کیف پول های اصلی

در این قسمت به معرفی کیف پول های مجازی اصلی و آموزش ساخت اکانت و روش کار با هر یک از آنها میپردازیم . با توجه به نوع ارزهای دیجیتال و کارایی و ویژگی های هر کیف پول به تعدادی از آنها را در این قسمت اشاره میکنیم .

کیف پول های اصلی جهت دریافت ارزهای دیجیتال رایگان

1 - کیف پول بلاکچین (Blockchain)

آموزش عضویت در سایت بلاکچین Blockchain

               

کیف پول اصلی تحت وب Blockchain از ارزهای بیت کوین,اتریوم,بیتکوین کش پشتیبانی میکند . این کیف پول محیط کاربری بسیار ساده و راحتی دارد و برای همه افراد به راحتی قابل استفاده است. با اینکه این شرکت بیت کوین ها را روی سرورهای ابری ذخیره می کند، امنیت این کیف پول بسیار بالاست و دارای گزینه های امنیتی زیادی برای کاربران است. این کیف پول به صورت سورس باز عرضه شده است و توسعه دهندگان می توانند از آن برای تست امنیت و یا توسعه برنامه های دیگر مبتنی بر بیت کوین استفاده کنند.

2 - کیف پول کوین پیمنت (Coinpayments)

آموزش عضویت در سایت کوین پیمنت Coinpayments

               

کیف پول اصلی Coinpayments قابلیت های بسیار عالی دارد که از ارزهای بیت کوین,اتریوم,بیتکوین کش,لایت کوین,دوج کوین و بیش از 85 ارز دیجیتالی دیگر پشتیبانی میکند . از دیگر مزایای این وبسایت میتوان به میزان دریافت کارمزد بسیار کم آن برای جا به جایی پول که دریافت 0.05% کل مقدار ارزی که میخواهید جا به جا کنید میباشد . پشتیبانی از کاربران ایرانی و دارا بودن زبان فارسی . نگهداری ارز های دیجیتال بیت کوین , ریپل , اتریوم , دش , داگ کوین و ارز های دیجیتال دیگر که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد .امنیت بالا نگهداری ارز های شما و بسیاری قابلیت های عالی دیگر که در ادامه با آنها آشنا خواهید شد .