آموزش کسب درآمد اینترنتی و ارزهای دیجیتال

تقریباً تمام ۲۰ ارز دیجیتال برتر بازار در ۲۴ ساعت گذشته، شاهد رشد‌های نسبتاً خوبی بوده‌اند. براساس داده‌های کوین‌۳۶۰، قیمت بیت کوین بار دیگر وارد محدوده ۳,۷۵۰ دلار شده است.

در زمان نگارش این خبر، قیمت بیت کوین نسبت به روز گذشته ۲ درصد افزایش یافته و ‌هم‌اکنون در محدوده ۳,۷۴۰ دلار معامله می‌شود. با نگاه به نمودار قیمت هفتگی بیت کوین، می‌توان دریافت که قیمت کنونی بیت کوین نسبت به زمان مشابه در ۷ روز گذشته که با ۳,۶۶۱ دلار آغاز شد، رشد داشته است.

ریپل نیز در ۲۴ ساعت اخیر نزدیک به ۱.۹ درصد رشد قیمت گزارش کرده است و در زمان نگارش این خبر، در محدوده ۰.۳۳۳ دلار در حال معامله است. از جهتی قیمت ریپل نسبت به زمان مشابه در هفته گذشته، تقریباً بدون تغییر باقی مانده است. ریپل بیشترین قیمت خود را در ۷ روز گذشته، با رسیدن به مرز ۰.۳۵ دلار اواسط هفته گذشته رقم زد.

از سوی دیگر اتریوم نیز نسبت به ۲۴ ساعت گذشته خود ۲.۳۵ درصد افزایش داشته و هم‌اکنون در محدوده ۱۲۴ دلار در حال معامله است. در نمودار قیمت هفتگی، این ارز دیجیتال نسبت به ۷ روز گذشته خود تغییر محسوسی نشان نمی‌دهد.

از میان ۲۰ ارز دیجیتال برتر بازار می‌توان به نئو با ۵ درصد رشد، میکر (MKR) و لایت کوین (LTC) با نزدیک به ۴ درصد رشد اشاره کرد.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال در زمان نگارش خبر برابر با ۱۲۴.۳ میلیارد دلار بوده و نسبت به هفته گذشته خود که با ۱۲۲.۳ میلیارد دلار شروع کرد، رشد ۲ میلیارد دلاری را نشان می‌دهد.

طبق گزارش اخیر کوین‌تلگراف، سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) هفته گذشته اعلام کرد که قانون‌گذاران جهان برای تسهیل امر قانون‌گذاری ICO‌ها باید با یکدیگر همکاری کنند.

همچنین برایان کلی، کارآفرین و تحلیلگر قانونی سی‌ان‌بی‌سی نیز مدعی شد که ETF بیت کوین هیچ شانسی برای پذیرش در سال ۲۰۱۹ ندارد. کلی اظهاراتش را در مصاحبه‌ای با کوین‌تلگراف در کنفرانس مالی ارزهای دیجیتال طی روزهای گذشته عنوان کرد.

منبع: cointelegraph