آموزش کسب درآمد اینترنتی و ارزهای دیجیتال

با توجه به داده‌های سایت اتراسکن (Etherscan)، تعداد آدرس‌های منحصر به فرد کیف پول اتریوم (ETH)، روز شنبه از مرز ۵۰ میلیون گذشت.

آموزش کسب درآمد اینترنتی و ارزهای دیجیتال

شبکه اتریوم، روز شنبه ۲۴ آذر، شاهد افزایش ۱۶۸,۵۰۶ کیف پول منحصر به فرد تنها در یک روز بود. بالاترین میزان رشد کیف پول اتریوم در یک روز به ۴ ژانویه ۲۰۱۸ بازمی‌گردد که ۳۵۲,۸۸۸ آدرس جدید روی این شبکه ساخته شد.

آموزش کسب درآمد اینترنتی و ارزهای دیجیتال

در حالی که نمودار رشد آدرس‌های منحصر به فرد اتریوم نشان دهنده تعداد کل کیف پول‌های موجود بوده، شاخص دیگری وجود دارد که نشان دهنده تعداد آدرس های فعال این شبکه است که در آن تعداد آدرس‌هایی دارای تراکنش در روز، نشان داده می‌شود.

با استناد به داده‌های وب‌سایت BitInfoCharts، تعداد آدرس‌های فعال اتریوم به طور کلی در سال ۲۰۱۸ روند کاهشی به خود گرفته است.

آدرس‌های فعال روزانه اتریوم از بالاترین میزان خود یعنی ۱.۱ میلیون در چهارم ژانویه ۲۰۱۸ به زیر ۱ میلیون در اواسط ژانویه و با ۷۰ درصد کاهش از بالاترین حد خود روز ۱۶ دسامبر رقم ۳۲۸,۴۰۰ را ثبت کرد.

آموزش کسب درآمد اینترنتی و ارزهای دیجیتال

بنابر نمودارهای سایت Blockchain.com، تعداد کیف پول‌های منحصر به فرد ساخته شده بیت کوین در روز ۱۵ دسامبر،۳۶۴,۳۸۷ است. بالاترین میزان ساخت کیف پول بیت کوین مربوط به سوم ژانویه ۲۰۱۸ است که حدود ۱ میلیون آدرس بیت کوین ساخته شد. تعداد آدرس‌های فعال بیت کوین هم که تراکنش انجام داده بودند در روز ۱۶ دسامبر حدود ۴۶۱,۰۰۰ عدد بود. رکورد آدرس های فعال بیت کوین متعلق به روز ۱۴ دسامبر ۲۰۱۷ با بیش از ۱.۱۳ میلیون کیف پول است.

به گزارش کوین تلگراف، تعداد کاربران ارز دیجیتال در سال ۲۰۱۸ حدود ۵۰ درصد افزایش یافته‌است.